MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8023496
nr 802 3496
Byrå
Gustaviansk stil, längd: 85, djup: 48, höjd: 86
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:37:51
100 kr
900 kr
300 kr
400 kr
500 kr
1.200 kr
1.500 kr
7
1.500 kr
7
7
Den Gustavianska stilen